Gimnazjum nr 2 im. Adolfa Dygasińskiego
28- 400 Pińczów
ul. 1-go Maja 5a
Zadania

Wszystko o egzaminie gimnazjalnym w 2016

DZIENNIK ELEKTRONICZNY JUŻ NIEDŁUGO
Trwają prace nad wdrożeniem dziennika elektronicznego w naszej szkole. Już niebawem będzie on dostępny nie tylko dla nauczycieli ale także dla uczniów i oczywiście ich rodziców. Drżyjcie wagarowicze!
Chorwacja w maju!
Na przełomie kwietnia i maja 2016 roku możesz opalać się w Chorwacji.Wyjazd 30.4 - 6.05.2016 (7 dni). Można dodatkowo opłacić 8 dzień pobytu za 37 E –musi być decyzja całej grupy - cena 545 zł + 90 zł +155 E – przy podpisaniu umowy do 15 września i wpłacie zaliczki po 300 zł od osoby ( stan E na miesiąc przed wyjazdem), wstępy osobno płatne . Szczegóły na stronie Chorwacja
Spotkanie rodziców
W czwartek 17 września 2015 w naszym gimnazjum odbyło sie spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych. Rodzice mieli okazję zapoznać się ofertą edukacyjno-wychowawczą naszej szkoły. Spotkali się również z wychowawcami swoich pociech.
, , ,,, ,,, I zaczęło się!
I zaczął sie rok szkolny. Zadowolone miny uczniów mogą świadczyć tylko, ze duża część z nich czekała na spotkanie znowu koleżanek i kolegów. Życzymy powodzenia i samych piątek i szóstek w czerwcu.
, WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2015/2016
O godz. 9.00 w naszym gimnazjum rozpoczniemy 1 września uroczyste otwarcie roku szkolnego 2015/16. Spotkamy się wszyscy na placu za szkołą, gdzie będzie część oficjalna, następnie klasy spotkają się z wychowawcami. Po krótkiejh części informacyjnej rozejdziemy się do domów by spakować nowe podręczniki na środę . I do nauki...
STRONA W PRZEBUDOWIE
Ze względu na przeniesienie serwera -strona w przebudowie. Za utrudnienia przepraszamy. Redakcja